ŚWIĘTY MIKOŁAJ DLA SENIORA

Inicjatywa „Święty Mikołaj dla Seniora” powstała w 2018 roku z myślą o wsparciu seniorów i podopiecznych domów pomocy społecznej. Celem akcji jest spełnianie marzeń osób starszych, które często dotyczą skromnych, ale serce ściskających potrzeb. Największym prezentem dla seniorów jest poczucie, że nie są samotni w świątecznym czasie, a ich marzenia są ważne i mogą zostać spełnione.

Dzięki zaangażowaniu ludzi o wielkich sercach, seniorzy otrzymują drobne podarunki, takie jak ciepły koc, owocowa herbata czy wygodne buty, które sprawiają, że czują się oni docenieni i pamiętani. W ramach wsparcia tegorocznej akcji, pracownicy Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu zorganizowali świąteczną paczkę dla Pana Andrzeja z Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju, co wywołało wiele uśmiechów i radości wśród podopiecznych oraz pracowników.

Akcja „Święty Mikołaj dla Seniora” pokazuje, jak ważne jest wspieranie osób starszych, szczególnie tych samotnych i schorowanych, przypominając im o magii świąt i dając poczucie wspólnoty.

Przeczytaj artykuł: https://www.zzo.pl/pl/128-swiety-mikolaj-dla-seniora-2

wspierają nas:

partnerzy
media
osobistości

Strona internetowa współfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030