Dla biznesu

jak możesz nas wesprzeć?

Zostań partnerem Fundacji

Jeśli zależy Ci na długotrwałej współpracy i chcesz przyczynić się do naszej misji poprawy życia Seniorów i podopiecznych domów opieki, to warto stać się partnerem naszej fundacji.

Zostań sponsorem wybranej inicjatywy

Szukasz sposobu na zaangażowanie Twojej marki w działania społeczne i chcesz wesprzeć naszą misję w szczególnie bliskiej Ci inicjatywie? Masz pomysł na nową akcję, która wpisuje się w tożsamość Twojej marki i idee Fundacji? Zostań sponsorem danej aktywności.

Wesprzyj nasze działania finansowo

Jeśli Twoja organizacja poszukuje sposobu na zaangażowanie w działania społeczne i wierzysz w naszą misję, to przekazanie wybranej kwoty na rzecz naszej fundacji to doskonały sposób na to, aby wesprzeć naszą codzienną pracę i rozwój.

kontakt dla firm

Jeśli masz jakieś pytania lub inny pomysł na wsparcie naszej fundacji i domów opieki społecznej to skontaktuj się z nami.

wspierają nas:

partnerzy
media
osobistości

Strona internetowa współfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030