Jak zmieniała się nasza praca?

Jak wiecie początki prowadzenia każdej inicjatywy, wiążą się z wieloma trudnościami!

Tak samo było w naszym przypadku! Początkowo nie posiadaliśmy narzędzia, które usprawniłoby przekazywanie listów osobom, które chciały wziąć udział w akcji Święty Mikołaj dla Seniora.
Z początku robiliśmy wszystko ręcznie, wysyłając losowe listy przez media społecznościowe. To nie ułatwiało sprawy, bo nasi kochani Mikołajowie czekali w kolejkach bardzo długo. My natomiast robiliśmy to w nocy, po pracy, na rodzinnych spotkaniach!

Od momentu wprowadzenia platformy, już nie mamy takiego problemu. Dzięki niej mogliśmy zwiększyć liczbę podopiecznych i „pomocników Świętego Mikołaja” o ponad 800% w 2021 roku! Ubiegły rok był pełen wyzwań, ale dzięki ryzyku które podjęliśmy możemy docierać do Seniorów w całej Polsce i spełniać nasze marzenie o przepełnionych miłością i dobrymi relacjami domach pomocy społecznej! Jeszcze bez naszej platformy przez nasze ręce przeszło ponad 3 000 listów (I i II edycja)! Wszystko za pomocą prywatnych mediów społecznościowych fundatorów.

W 2020  roku dzięki wprowadzeniu rozwiązań technologicznych liczba listów zwiększyła się aż 4-krotnie! Staramy się, aby Fundacja rozwijała się dla Was i dla Seniorów – bo wszyscy razem możemy tworzyć cuda.

Jak to wygląda w liczbach obecnie? *

67 miast

124 placówki opiekuńcze

8 553 podopiecznych

*dane z 2021 roku

wspierają nas:

partnerzy
media
osobistości

Strona internetowa współfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030