Dzisiaj Światowy Dzień NGO

Jako organizacja pozarządowa każdego dnia mierzymy się z różnymi trudnościami, jednak z roku na rok zauważamy coraz większe zainteresowanie naszymi działaniami, a także chęć pomocy w pokonywaniu wyznań, jakie przed nami stają.  Nie byłoby Fundacji gdyby nie nasi wolontariusze a my, dlatego z tej okazji chcemy szczególnie im podziękować. 

Wasza praca to coś więcej niż zwykła pomoc – to serce i ciepło, które nieustannie dajecie seniorom.  Każdy uśmiech, który rozkwita na ich twarzach dzięki Wam, jest bezcenny.

Wasze zaangażowanie i poświęcenie, mimo trudności są dowodem na to, że nawet najmniejsze gesty mogą mieć ogromny wpływ. Jesteście niesamowici! Dziękujemy za Wasze wielkie serca, za energię i za to, że każdego dnia pokazujecie, co znaczy prawdziwa empatia i dobroć. 

Razem tworzymy społeczność, która rozsiewa dobro daleko poza granice naszego projektu. Dziękujemy, że jesteście z nami ❤️


❗️Dalej możesz pomóc nam walczyć z samotnością i izolacja seniorów❗️

Przekaż 1,5 % podatku na rzecz seniorów wpisując nr KRS Fundacji: 0000867827

https://www.siepomaga.pl/dpsy

wspierają nas:

partnerzy
media
osobistości

Strona internetowa współfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030