100 wózków w 100 dni

Jak bardzo cenisz sobie możliwość poruszania? 

 Nie wyobrażasz sobie by najprostsza wizyta w kawiarni czy na poczcie stała się nagle trudna a czasami wręcz niemożliwa? ​

 Dla ponad 3 milionów osób w Polsce wózek inwalidzki to codzienność, szansa na normalne życie i samodzielność, której wszyscy pragniemy. Jest to wydatek często przekraczający możliwości finansowe placówek opieki długoterminowej oraz ich podopiecznych.

 Wózki, mimo że często refundowane, nie są tak łatwo dostępne jak nam się wydaje. Najgorzej jest z wózkami specjalistycznymi, neurologicznymi, łazienkowymi lub wózkami-pionizatorami dzięki którym osoby leżące mogą odkrywać na nowo świat. Umożliwiają one wizytę w wiosennym ogrodzie, lepsze doświadczanie świata zewnętrznego lub zaangażowanie w życie ośrodka.

 Dołącz do zbiórki “100 wózków w 100 dni” i bądź zmianą, której świat tak pilnie potrzebuje!
Razem zakupimy 100 specjalistycznych wózków inwalidzkich, dopasowanych do potrzeb podopiecznych domów opieki długoterminowej. Nie pozwólmy by choroby i niepełnosprawności odcięły ich od społeczeństwa.

❤️Wesprzyj zbiórkę na:

https://www.siepomaga.pl/100wozkow

wspierają nas:

partnerzy
media
osobistości

Strona internetowa współfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030