wspiera nas homla

W ostatnim czasie, nasze placówki dla seniorów doświadczyły czegoś wyjątkowego. Dzięki hojności firmy Homla, marki znanej z pięknych i funkcjonalnych produktów do domu, nasze ośrodki wzbogaciły się o ponad 600 nowych przedmiotów. Sztućce, filiżanki, prześcieradła, ręczniki, pościele, koce, a nawet elementy wyposażenia kuchni jak deski i noże, znalazły nowe miejsce, gdzie będą służyć na co dzień.

To nie jest zwykła darowizna. To gest, który mówi więcej niż słowa. Każdy z tych przedmiotów, choć może wydawać się prosty, jest dowodem na to, że nie zapominamy o tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Dzięki temu wsparciu, nasze placówki stały się nie tylko lepiej wyposażone, ale i bardziej przytulne. To ważne, by nasi seniorzy czuli się komfortowo i bezpiecznie, otoczeni troską i uwagą, która manifestuje się w każdym kubku kawy serwowanym w nowej filiżance czy każdym posiłku przygotowywanym z użyciem nowych sztućców. 

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony Homla, by zobaczyć przedmioty, które teraz służą naszym seniorom. To przypomnienie, że każdy z nas może przyczynić się do zmiany, a dobroć zawsze znajdzie sposób, by dotrzeć tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

Dalej możecie pomóc nam walczyć z samotnością i izolacja seniorów!
przekaż 1,5 % podatku na rzecz seniorów wpisując nr KRS Fundacji 0000867827

https://www.siepomaga.pl/dpsy

wspierają nas:

partnerzy
media
osobistości

Strona internetowa współfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030