wsparcie od fundacji santander

Z radością dzielimy się wieściami o naszej kolejnej wspólnej inicjatywie z Fundacją Santander!

Tym razem, zamiast skupić się na pojedynczych, dużych zakupach, postanowiliśmy spojrzeć szerzej. Wysłuchaliśmy potrzeb naszych Seniorów i zdecydowaliśmy, że zakupimy szereg mniejszych, ale jakże niezbędnych w codziennym życiu sprzętów rehabilitacyjnych. To dzięki Waszej nieocenionej hojności i wsparciu Fundacji Santander, mogliśmy tak elastycznie odpowiedzieć na te potrzeby.

Każdy sprzęt, który udało się zakupić, to krok ku większej samodzielności i lepszemu komfortowi życia naszych podopiecznych. Chcemy, aby czuli, że nie są sami i że dbałość o ich dobrostan jest dla nas priorytetem. 

Dziękujemy Wam, naszym darczyńcom, za każde wsparcie, a Fundacji Santander za niezachwiane partnerstwo i zaangażowanie w tworzenie lepszego świata dla Seniorów. Razem możemy więcej, a Wasza hojność i otwarte serca inspirują nas każdego dnia.

Aby dowiedzieć się więcej i być na bieżąco z naszymi działaniami, zachęcamy do odwiedzenia naszych stron i dołączenia do naszej społeczności. Razem sprawiamy, że świat staje się lepszym miejscem!

Fundacja Święty Mikołaj dla Seniora

Fundacja Santander

Dalej możecie pomóc nam walczyć z samotnością i izolacja seniorów!
Przekaż 1,5 % podatku na rzecz seniorów wpisując nr KRS Fundacji 0000867827

wspierają nas:

partnerzy
media
osobistości

Strona internetowa współfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030