23 lutego 2026 r. mieliśmy przyjemność odwiedzić seniorów z DPS Gniazdo Rodzinne wspólnie z zespołem Fresenius Kabi Polska w ramach wolontariatu pracowniczego.
Podczas spotkania wspólnie tworzyliśmy ozdoby świąteczne. Przy stołach nie brakowało kreatywnej pracy, uśmiechów i rozmów. Seniorzy z zaangażowaniem kleili, kolorowali i dekorowali przygotowane prace, a w międzyczasie dzielili się swoimi historiami, wspomnieniami i doświadczeniami życiowymi.
To był wyjątkowy czas pełen wzajemnej życzliwości i integracji międzypokoleniowej. Niektóre rozmowy były lekkie i pełne humoru, inne bardziej refleksyjne – o życiu, przeszłości i o tym, co naprawdę ma znaczenie.
„Młoda energia daje mi ogromną siłę do życia!” Pan Irek, mieszkaniec DPS, 91 lat
Dziękujemy pracownikom Fresenius Kabi Polska za zaangażowanie, otwartość i wspólnie spędzony czas.



Jeżeli Twoja firma chciałaby zorganizować wolontariat pracowniczy i odwiedzić seniorów razem z nami, zapraszamy do kontaktu:
📩 emilia.zygadlo@swietymikolajdlaseniora.pl