Czasem wystarczy zaangażowany zespół i chęć do działania, aby zmienić czyjeś otoczenie na lepsze. Tak właśnie było podczas wolontariatu pracowniczego, który zrealizowaliśmy wspólnie z Exact Sciences w Domu Pomocy Społecznej „Budowlani” w Warszawie.
Zamiast codziennych obowiązków przy komputerach, wolontariusze wyposażeni w grabie i sekatory ruszyli do pracy w ogrodzie. Celem było uporządkowanie i odświeżenie przestrzeni, z której na co dzień korzystają Seniorzy, tak by zyskała nową energię i estetyczny wygląd.
Pracownicy Exact Sciences w zaledwie jeden dzień całkowicie odmienili ogród i ścieżkę sensoryczną – wypielili rabaty, przycięli krzewy, uporządkowali alejki i przygotowali grunt pod nowe nasadzenia.
Dziękujemy całej ekipie za zaangażowanie, energię i poświęcony czas!



WOLONTARIAT PRACOWNICZY Z FUNDACJĄ ŚWIĘTY MIKOŁAJ DLA SENIORA
Jeśli Twoja firma chce zaangażować się w wolontariat pracowniczy i wspólnie z nami organizować podobne inicjatywy, zapraszamy do kontaktu. Razem możemy podarować Seniorom to, co najcenniejsze – czas, uwagę i obecność.
Koordynatorka wolontariatu: emilia.zygadlo@swietymikolajdlaseniora.pl