WAŻNE: POTWIERDZANIE LISTÓW

Drodzy Mikołajowie, pragniemy Wam przypomnieć, że wszyscy którzy wybrali już listy MUSZĄ w dniach 8-10 LISTOPADA potwierdzić w Panelu Mikołaja, że list na pewno zostanie zrealizowany. To naprawdę bardzo ważny proces, ponieważ pozwala uniknąć sytuacji, że list zostaje „porzucony”. Jeżeli nie potwierdzicie w podanym terminie, że zrealizujecie list to TRAFI ON Z POWROTEM na platformę i będzie od nowa dostępny do wyboru dla kogoś innego.

W dniu 8 LISTOPADA otrzymacie od na maila z prośbą o potwierdzenie realizacji listu (sprawdzajcie także spam). Możecie to zrobić także samodzielnie logując się w Panelu Mikołaja, w zakładce Moje Listy przy użyciu maila i kodu listu.

Dodatkowa ważna informacja: w Panelu Mikołaja w zakładce Moje Listy macie miejsce na wklejenie linku do śledzenia paczki – będzie cudownie, gdy uzupełnicie również to pole. Nie musicie tego jednak robić od razu przy potwierdzaniu listu, możecie wkleić link później. Pamiętajcie o tym, że Wasza paczka musi trafić do placówki do 28 LISTOPADA.

I jeszcze jedna informacja na koniec: będziemy bardzo wdzięczni za uzupełnienie pola z wartością zakupionego przez Was prezentu. Pozwala nam to po zakończeniu całej akcji oszacować wysokość udzielonego przez Was i przez Fundację wsparcia.

Dziękujemy!

wspierają nas:

partnerzy
media
osobistości

Strona internetowa współfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030