Już 19 marca w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku odbędzie się VII Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego, które w tym roku odbywa się pod hasłem „Skuteczne NGO: Fundraising i AI w praktyce”. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych działalnością i rozwojem organizacji pozarządowych.
W gronie zaproszonych prelegentów jest Roksana Góral, prezeska naszej Fundacji. Podczas swojego wystąpienia skupi się na temacie fundraisingu, który jest kluczowym narzędziem pracy w fundacji. Roksana podzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą i wskazówkami, które pomagają w skutecznym i systematycznym pozyskiwaniu środków od darczyńców.
Inni eksperci przedstawią również sposoby wykorzystania sztucznej inteligencji w działalności NGO oraz jej praktyczne zastosowania w pracy organizacji. Dodatkowo zostanie zorganizowany panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli organizacji pozarządowych, biznesu i samorządu.
Uczestnictwo w Forum pozwoli poznać osoby aktywnie działające w środowisku organizacji pozarządowych oraz budować relacje z przedstawicielami administracji publicznej.

Wy też możecie wziąć udział w tym bezpłatnym wydarzeniu. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej:
Grafika pochodzi ze strony: www.powiat-otwocki.pl/aktualnosci/2272

