Czy tak wyglądają placówki opiekuńcze w Polsce?

Czy tak wyglądają placówki opiekuńcze w Polsce?
Niestety nie.

Co więc możemy zrobić, aby mogły wyglądać choć trochę podobnie do tych na zdjęciach? Jako fundacja każdego dnia wspólnie z naszymi Wolontariuszami szukamy nowych możliwości, rozmawiamy z wieloma osobami oraz firmami. Część z tych rozmów przynosi naprawdę owocne skutki oraz wiarę w to, że chcemy pomagać.

W tamtym roku spędziliśmy wiele godzin na rozmowach z naszymi Partnerami, na temat tego, co moglibyśmy zrobić, żeby odmienić szarą rzeczywistość naszych Podopiecznych zamieszkujących domy pomocy. Wspólnie z Milka zdecydowaliśmy się na stworzenie zbiórki i zebraliśmy razem prawie 440 tysięcy złotych! Dzięki zgromadzonym funduszom będziemy mogli sprawić, aby w placówkach pojawiło się prawdziwe ciepło domowego ogniska, rodzinna i przytulna atmosfera, ale także niezbędny sprzęt medyczny, który pozwoli seniorom w zdrowiu spędzać wspólnie czas.

Mieliśmy w głowie dużo pomysłów jak takie wymarzone domy mogłyby wyglądać ale to dzięki studjo.biuro udało nam się te pomysły urzeczywistnić. Tak, te wizualizacje to dzięki ich bezinteresownej pomocy!

Co dalej? Zakasujemy rękawy i zaczynamy planować renowacje poszczególnych placówek!

Pamiętajcie, że wciąż możecie dać trochę dobra od siebie ♥️

wspierają nas:

partnerzy
media
osobistości

Strona internetowa współfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030