1,5% podatku brzmi niepozornie, ale ma wielką moc!

Dlatego z równie wielką radością dzielimy się z Wami informacją, że od tego roku możecie wesprzeć naszą Fundację przy okazji rozliczenia corocznego zeznania podatkowego. Dla nas to kolejny krok na drodze całorocznego niesienia pomocy na rzecz Domów Pomocy Społecznej oraz ich mieszkańców – dla Was to kolejna forma wsparcia, na którą możecie się zdecydować, jeśli los mieszkańców ośrodków opieki i osób starszych jest dla Was ważny i chcecie zmieniać ich świat!

Dlaczego to możliwe
Bo od 2024 staliśmy się oficjalnie organizacją pożytku publicznego, tak jak wiele innych Fundacji oraz organizacji pozarządowych.

Jak to działa
1,5% to część Twojego podatku, która podczas rozliczenia deklaracji PIT może wesprzeć wybraną organizację pożytku publicznego, zamiast trafić do budżetu państwa – Ty decydujesz! 😊

Dlaczego to takie fajne
Bo możesz  sprawić, że rozliczenie podatku staje się nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością!

Na co się to przełoży
Domy Pomocy Społecznej będą mogły coraz bardziej przypominać Domy. Dzięki wsparciu finansowemu, będziemy mogli zmieniać kolejne ośrodki w Polsce, remontując je lub zaspokajając najważniejsze potrzeby ich mieszkańców, na które nie wystarczyło środków z innych źródeł finansowania. O działaniach naszej Fundacji możesz przeczytać tutaj:

Czy to trudne
Absolutnie nie!
– wypełnij zeznanie podatkowe (czyli PIT-37 lub PIT-38)
– na formularzu odszukaj pole, na którym możesz wyrazić zgodę na przekazanie 1,5% podatku
– wprowadź numer KRS naszej fundacji:

Dziękujemy, że jesteście z nami – nie tylko podczas Akcji Listy w okresie Bożego Narodzenia, ale cały rok! ❤️

wspierają nas:

partnerzy
media
osobistości

Strona internetowa współfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030